План Вступ Конституційне право України Джерела конституційного права України Висновок Список використаної літератури Вступстраница1/6
Дата24.01.2019
Размер63.5 Kb.
  1   2   3   4   5   6

План
Вступ

  1. Конституційне право України

  2. Джерела конституційного права України

Висновок

Список використаної літературиВступ

Потреба вивчення курсу конституційного права України в системі освіти обумовлена доленосними подіями в житті нашої країни в останнє пятнадцятиріччя.

Проголошення 16 квітня 1990 р. Верховною Радою УРСР Декларації про державнніі суверенітет країни, схвалення всенародним голосуванням 1 грудня 1991 р. Акту проголошення незалежності започаткували радикальні перетворення в житті нашого народу. Цими документами було покладено кран монополії комуністичної партії на владу не лише юридичне, але й фактично. Сьогодні реалізується принцип розподілу державної влади, формуються засади нової конституційної юрисдикції, закладаються правові основи нових соціально-економічних відносин. Йде процес кодифікації законів, створених на новій правовій основі.

За роки незалежності України було внесено кардинальні зміни в конституційне законодавство країни, скасовано більшість союзних законів і підзаконннх актів, прийнять нову Конституцію. А 6 6 березня 2003 року Президент вніс до Верховної Ради для обговорення законопроект про внесення змін до Конституції та видав указ про всенародне його обговорення.

Цей величезний правовий масив потребує глибокого вивчення його спеціалістами та ознайомлення з його основними положеннями широкого загалу і перш за все студентської та учнівської молоді.

Наша ж задача полягає у висвітленні джерел конституційного права. Оскільки саме на них грунтується основний закон держави – Конституція.

  1. Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База данных защищена авторским правом ©dogmon.org 2017
обратиться к администрации

    Главная страница