Положення про порядок проведення Всеукраїнського конкурсу Благодійного фонду Октая Алієва «Інновації в освіту!»Дата21.05.2016
Размер38.8 Kb.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про порядок проведення Всеукраїнського конкурсу

Благодійного фонду Октая Алієва «Інновації в освіту!»

1. Загальні положення

1.1 Положення про порядок проведення Всеукраїнського конкурсу проектів Благодійного фонду Октая Алієва «Інновації в освіту!» (далі – Положення) визначає правові та організаційні умови проведення Всеукраїнського конкурсу проектів «Інновації в освіту!» (далі – Конкурс).

1.2. Організатором Конкурсу виступає Благодійний фонд Октая Алієва.

1.3. Безпосередню роботу з проведення Конкурсу здійснює прес-служба фонду Октая Алієва.

2. Мета та завдання конкурсу

2.1. Мета Конкурсу – заохочення талановитих педагогів і психологів, підвищення якості освіти за допомогою розробки та реалізації навчальних програм, методик і проектів, спрямованих на духовний, творчий, інтелектуальний та естетичний розвиток учнів, формування культури спілкування, екологічної свідомості та здорового способу життя.

2.2. Завдання конкурсу:

- підтримати ініціативу педагогів у розробці та впровадженні   інноваційних освітніх програм, методик і проектів, що охоплюють тематичні напрями: Людина – Сім’я – Світ;

- сприяти професійній самореалізації освітян;

- поширювати сучасні психолого-педагогічні та інформаційні технології, ідеї, що сприяють покращенню навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах;

- сприяти обміну інноваційним психолого-педагогічним досвідом.

3. Умови участі

3.1. Для участі у Конкурсі приймаються інноваційні авторські розробки моделі уроків, які мають відповідати рекомендаціям до роботи та одному з трьох тематичних напрямів:

Людина (самопізнання, самовдосконалення, здоровий спосіб життя тощо);

Сім’я (основи вибору шлюбного партнера, побудова подружніх стосунків, народження та виховання дітей тощо);

Світ (пізнання планети і Всесвіту, залучення до світу професій, усвідомлення єдності з Природою тощо).

3.2. Учасниками Конкурсу можуть бути як працівники закладів середньої освіти (шкіл, ліцеїв, гімназій, колежів, колегіумів тощо будь-якої форми власності), так і просто небайдужі до проблем освіти громадяни.

3.3. Для участі у Конкурсі необхідно:

- на сайті: http://oaf.org.ua/#5page заповнити форму для участі;

додати (прикріпленні файли):

- анкету встановленого зразка;

- свою роботу;

- фотографії у форматі TIFF або JPG.

Форму анкети та рекомендації до роботи можна знайти на сайті: http://oaf.org.ua/#5page


або просто відправити свою роботу з зазначеними матеріалами на електронну адресу Фонду.

3.4. Заявка на участь у Конкурсі є підтвердженням того, що учасник погоджується з умовами його проведення.

3.5. Робота, що надіслана на Конкурс, має бути авторською (або у співавторстві) і не суперечити загальновизнаним вимогам і нормам чинного законодавства України.

3.6. Авторське особисте немайнове право на конкурсну роботу належить автору. Майнові права інтелектуальної власності на конкурсну роботу вважаються переданими організаторам з моменту надходження конкурсної документації.

3.7. Всі документи подаються в електронному вигляді.

4. Порядок проведення Конкурсу

4.1. Конкурс проводять в один етап.

4.2. Конкурсну документацію (зазначену у п. 3.3. цього Положення) організатори приймають з 1 вересня по 1 грудня 2015 року (у порядку встановленому п. 3.3. цього Положення).4.3. Для оцінки конкурсних робіт формується Експертна комісія, до складу якої входять провідні спеціалісти системи освіти України.4.4. Оцінка матеріалів, надісланих на Конкурс, здійснюється Експертною комісією, яка визначає найкращі роботи та переможців.4.5. Експертна комісія оцінює матеріали, надіслані на Конкурс, за такими критеріями:

- відповідність тематичним напрямкам: «Людина», «Сім’я», «Світ»;

- актуальність, оригінальність методичної розробки;

- практична значущість, технологічна можливість упровадження у різних загальноосвітніх навчальних закладах;

- культура методичного оформлення матеріалів (глибина розкриття обраної теми, структурованість, логічність, грамотність та наочність презентації матеріалів, простота викладу тощо).4.6. Переможці Конкурсу будуть відзначені дипломами а їх роботи будуть опубліковані на сайті Благодійного фонду Октая Алієва та в ЗМІ, здобудуть цінні подарунки, можливість отримання матеріально-ресурсної підтримки для роботи у складі команди Фонду для розробки інноваційних освітніх програм.

5. Організаційне забезпечення Конкурсу

5.1. Організатори Конкурсу забезпечують:

- прийом та реєстрацію конкурсної документації;

- проведення заходів, необхідних для проведення Конкурсу;

- формування кількісного та якісного складу Експертної комісії;

- підготовку та проведення засідань Експертної комісії;

- підготовку конкурсної документації для розгляду Експертною комісією.

5.2. Усі питання, що не обумовлені цим Положенням, Благодійний фонд Октая Алієва та Експертна комісія вирішує у робочому порядку з урахуванням інтересів учасників Конкурсу.

5.3. Організатори залишають за собою право надавати додаткові призи, подарунки учасникам; носити зміни в Положення зі своєчасним інформуванням учасників Конкурсу. Допускається заснування та вручення подарунків партнерами Конкурсу, а також участь зацікавлених організацій усіх форм власності в проведені Конкурсу.Поделитесь с Вашими друзьями:


База данных защищена авторским правом ©dogmon.org 2019
обратиться к администрации

    Главная страница