Інформація про результати діяльності громадських організацій-учасників установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради протягом 2009-2010 років Інформація



страница1/9
Дата12.05.2016
Размер1.38 Mb.
#611
ТипІнформація
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
Інформація про результати діяльності громадських організацій-учасників установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради протягом 2009-2010 років

Інформація

про діяльність МГО «НАШ РІДНИЙ ДІМ»
Міська громадська організація «НАШ РІДНИЙ ДІМ» зареєстровано в вересні 2010 року.

За 2010 рік МГО «НАШ РІДНИЙ ДІМ» приймало участь в роботі по створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у кількох десятках будинків, допомагала у вивченні юридичних аспектів щодо ОСББю

За участю представників МГО «НАШ РІДНИЙ ДІМ» було проведено 5 установчих зборів ОСББ, проведені десятки зборів мешканців міста по роз’ясненню необхідності реформи ЖКХ, способів зниження тарифів на комунальні послуги.

МГО «НАШ РІДНИЙ ДІМ» в особі своїх представників постійно здійснюють консультації, щодо взаємовідносин споживача та постачальника комунальних послуг.

Представники МГО «НАШ РІДНИЙ ДІМ» приймали активну участь в підготовці громадських слухань щодо проведення аналізу договорів на комунальні послуги у відповідності з затвердженими типовими договорами згідно діючого законодавства України.

ІНФОРМАЦІЯ

про результати діяльності міського об’єднання митців «Колорит»

 

1. Назва організації: Запорізьке міське об’єднання митців «Колорит»



2. Скорочена назва організації: ЗМОМ «Колорит»

3. Дані про легалізацію організації: Свідоцтво про реєстрацію об’єднання громадян від 28.04.1994 № 161/3 № 71

4. Адреса, контакти: 69035, м. Запоріжжя, вул. Сорок років Рад.України, 72,

тел.: (067) 612 18 15, (061) 233-46-92, (061) 213-33-16.

5. Мета та напрями діяльності:

Метою діяльності Об’єднання є творча діяльність у галузі культури та мистецтва, пропаганда та популяризація творчості митців Запорізького регіону, незалежно від їх освіти, членства в інших творчих організаціях, пошук талантів та сприяння їх творчому розвитку, сприяння обміну культурними здобутками, виховання поваги до історії та культури Запорізького краю, традицій українського та інших народів, затвердження демократичних, загальнолюдських цінностей. У досягненні своєї мети Об’єднання активно і всебічно співпрацює з усіма державними і громадськими організаціями України, а також іноземними і міжнародними організаціями у встановленому законом порядку, якщо їх діяльність відповідає меті Об’єднання і не суперечить чинному законодавству України.

Завданнями Об’єднання є:

- за допомогою художніх засобів виховувати почуття поваги і патріотизму до історії і сьогодення Запоріжжя, підтримка його позитивного іміджу в Україні і світі;

- збереження та популяризація національних та історичних традицій Запорізького краю за допомогою розроблення і втілення в життя культурно-мистецьких заходів, організації пересувних виставок, вернісажей, організація творчих конкурсів;

- створення зібрань авторських робіт різноманітних стилів та напрямів задля подальшої безкоштовної благодійної передачі їх дитячим закладам, лікарням, дитячим будинкам, інтернатам, іншим об’єднанням громадян та державним установам тощо;

- організація заходів щодо естетичного виховання дітей та молоді, благодійна діяльність у школах, лікарнях, дитячих домах, інтернатах тощо;

- установлення зв’язків з іноземними авторами та організаціями у цілях спільної діяльності щодо пропаганди принципів краси та гуманізму в мистецтві, взаємодія в організації виставок та презентацій;

- співпраця з іншими громадськими організаціями в країні та за її межами, які мають спільні з Об’єднанням цілі та завдання.

6. Досвід роботи в консультативно-дорадчих органах: —

7. Програми та проекти, реалізовані протягом звітного періоду (назва проекту, мета, партнери, учасники, кінцевий результат), проведена робота:

- Найголовніший проект, що реалізує Запорізьке міське об’єднання митців «Колорит» зі свого заснування у 1994 році по теперішній час – створення і розвиток Запорізького Вернісажу на площі Маяковського. Щоденні виставки «Колориту» біля Фонтану Життя є унікальним місцем в Запоріжжі, де можна поспілкуватися зі справжніми майстрами та художниками, побачити майстер-класи з різьблення, вишивки, бісероплетіння та інших видів творчості, отримати корисні поради. Завдяки реалізації цього проекту, на сьогодні «Колорит» є найбільшою творчою організацією Запоріжжя, чиї майстри й художники широко відомі городянам завдяки своїй творчості, участі в культурологічних та благодійних акціях, зйомках у телевізійних передачах і публікаціях у міських ЗМІ.

Запорізький Вернісаж біля Фонтану Життя було включено туристичними організаціями до обов’язкових екскурсійних маршрутів міста. Він став однією з головних туристичних принад, яку з задоволенням відвідають городяни та гості Запоріжжя, зокрема іноземні туристи.

- Об’єднання організує щорічні художні виставки «З любов’ю до рідного міста» в залі союзу фотомитців. Зокрема, у 2009 році виставка була присвячена 70-річчю Орджонікідзевського району, а у 2010 році – 240-річчю Запоріжжя. Митці-члени «Колориту» представляють на виставках роботи живописного та прикладного мистецтв у різних напрямах та жанрах. Виставки завжди супроводжуються великим зацікавленням городян, висвічуються запорізькими ЗМІ.

- Об’єднання «Колорит» широко відомо своєю активною благодійною діяльністю. З метою її здійснення Об’єднання створює зібрання авторських робіт різноманітних стилів та напрямів задля подальшої безкоштовної благодійної передачі їх дитячим закладам, лікарням, дитячим будинкам, інтернатам, ветеранським та культурним організаціям, іншим об’єднанням громадян та державним установам. У звітному періоді роботи передавалися в дарунок відділу гематології обласної дитячої лікарні, Запорізькому Національному Університету, Запорізькому обласному фонду «Милосердя та здоров’я», Координаційній Раді з питань сприяння правоохоронним органам України, Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач», Дитячому театру танцю, Фестивалю бардівської пісні «Рідкісний птах». Роботи членів Об’єднання розігрувались серед передплатників газет «МІГ по вихідним» та «Індустріальне Запоріжжя», а також колекція робіт була передана в дарунок місту до дня міста.

- Запорізьке міське об’єднання митців «Колорит» приймало активну участь в ініціативі Запорізького міськвиконкому та Орджонікідзевської районної адміністрації з організації Міста майстрів на набережній імені Тараса Шевченка у травні 2010 року. Мета цієї ініціативи полягала в підвищені туристичної привабливості та іміджу Запоріжжя серед гостей міста. Протягом місяця митці-члени «Колориту» організовували виставки та майстер-класи, якими зустрічали туристів, що потрапляли в місто водним шляхом.

- «Колорит» є незмінним учасником культурних заходів, що відбуваються в Запоріжжі, а також гостем фестивалів та виставок по всій Україні. Протягом звітного періоду Об’єднання виступало організатором та співорганізатором пересувних виставок та вернісажей під час наступних заходів: обласна культурно-мистецька акція «Запорізькі обереги», «Татарський Сабантуй», святкування ювілею заводу ЗТЗ, «IX міжнародна спеціалізована виставка «Ювелірний світ», Покровський ярмарок, святкування Дня міста, фестивалі «Спас на Хортиці», «Покрова на Хортиці», «IV Міжнародний інвестиційний форум», IV Міжнародна науково-практична конференція з питань патріотичного виховання молоді, «Карпатський Вернісаж» (м. Івано-Франківськ), «Барви України» (м. Донецьк), «Великодня Писанка» (м. Вінниця), «Павлоград збирає друзів» (м. Павлоград) та інші.

- «Колорит» протягом звітного періоду співпрацював із багатьма громадськими організаціями в Запоріжжі та Україні, серед яких Міжнародна Федерація бойових мистецтв «Спас», Міжнародний благодійний фонд «Українська родина», Всеукраїнська мистецька агенція «Традиція», творче об’єднання «Самоцвіти Запоріжжя», благодійна організація «Благодійний фонд «Дельфін», Координаційна Рада з питань сприяння правоохоронним органам України, Запорізький обласний фонд «Милосердя та здоров’я», Запорізький центр татарської культури «Алтин Ай» («Золота Луна») та інші.

- Об’єднання приймало участь у заході «Криниця традицій» Всеукраїнської мистецької агенції «Традиція» в липні 2009 року, що проходив на території Києво-Печерської Лаври і мав на меті збереження та популяризацію національних та історичних традицій України.

- «Колорит» став партнером проведення змагань «Лава на лаву» на кубок князя Святослава Хороброго, проведених Міжнародною Федерацією бойових мистецтв «Спас».

- В 2009-2010 роках у рамках Запорізького міського об’єднання митців «Колорит» було створено сувенірний проект «Я люблю Запоріжжя». Метою проекту стало виховання почуття поваги і патріотизму до історії і сьогодення Запоріжжя, підтримка його позитивного іміджу в Україні і світі, зокрема під час проведення чемпіонату «Євро-2012». У рамках проекту «Я люблю Запоріжжя» до 240-річчя міста було представлено «Сувенірну карту Запоріжжя». Цей твір заснований на справжній топографічній карті і презентує в мультиплікаційному стилі всі цікаві для туристів і городян об’єкти міста. «Карта Запоріжжя» урочисто презентувалася на Покровському ярмарку та на «IV Міжнародному інвестиційному форумі», її примірники передавались в дарунок міським та обласним бібліотекам, школам, дитячим садкам.
Голова ради Запорізького міського

об’єднання митців «Колорит» /Бабенко Н.В



ІНФОРМАЦІЯ

Про результати діяльності Запорізької міської громадської організації Асоціація інвалідів «Оберіг» протягом 2009-2010 років.
Запорізька міська громадська організація Асоціація інвалідів «Оберіг»

Скорочено - Асоціація інвалідів «Оберіг»

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи АОО №207497 видане виконавчим комітетом Запорізької міської ради 19.06.2008 року

Ідентифікаційний код юридичної особи 35980054

Місцезнаходження юридичної особи – 69041, м. Запоріжжя, вул. Кремлівська буд. 65, кв. 116, тел. 220-70-43, 0979507908.

Головною метою Асоціації інвалідів «Оберіг» є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів своїх членів.

Протягом двох років організація втілювала активну політику щодо соціального захисту інвалідів : надавалась гуманітарна допомога найнужденнішим членам Асоціації, безкоштовно роздавались продуктові набори, за сприянням депутатів місцевої ради та меценатів організовано багато цікавих екскурсій як в Запорізькій області так і за її межами, члени Асоціації мають доступ до державних програм націлених на соціальний захист інвалідів, як то безкоштовний відпочинок дітей-інвалідів в дитячих оздоровчих центрах, отримання адресної матеріальної допомоги від депутатів Запорізької міської ради. Запорізька міська громадська організація Асоціація інвалідів «Оберіг» є членом Всеукраїнської конфедерації інвалідів України. Організовано змістовне та цікаве дозвілля членів Асоціації: можливісь відвідувати музеї, спектаклі театру Магара та театру юного глядача, діти мають можливісь отримувати безкоштовні квитки у Запорізький державний цирк, проводились різноманітні святкові заходи. Правління Асоціації залучає до співпраці благодійні фонди, меценатів та волонтерів.

На протязі всього періоду до голови Правління Асоціації інвалідів «Оберіг» Бакуменко О.В. звертались інваліди з проханням посприяти в вирішенні побутових питань (наприклад ремонт побутової техніки, оформлення житлових субсідій, консультації вузьких спеціалістів тощо). Завдяки тому, що Бакуменко О.В. є помічником-консультантом депутата Запорізької міської ради всі ці питання вирішено позитивно. Проводились тематичні вечори, з метою познайомити між собою молодих інвалідів. Результат цих заходів - дві молоді сім'ї. Постійний моніторінг законодавства, місцевих соціальних проектів та програм з метою соціалізації, реабілітації та поліпшення умов проживання людей з обмеженими можливостями.


Голова правління

Запорізької міської громадської організації

Асоціація інвалідів «Оберіг» Бакуменко О.В.

ІНФОРМАЦІЯ

про результати діяльності первинної профспілкової організації дитячої поліклініки №3

1. Назва організації - Первина профспілкова організація дитячої поліклініки №3.

2. Скорочена назва організації - ППО Дитячої поліклініки №3

3. Дані про легалізацію організації: Первина організація профспілки дитячої поліклініки №3 є організаційною ланкою Профспілки працівників охорони здоров’я України, яка зареєстрована Міністерством юстиції України 28 лютого 2000р. свідоцтво № 1341.

Згідно ст. 16 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», на підставі Статуту Всеукраїнської профспілки, Первина організація профспілки дитячої поліклініки №3 в особі профспілкового комітету набула статусу юридичної особи (лист управління юстиції Шевченківського району).

4. Адреса, контакти - 69068, м.Запоріжжя, вул.Брюлова, 6.

5. Мета та напрями діяльності: Первинна організація профспілки дитячої поліклініки №3, як організаційна ланка Всеукраїнської профспілки, згідно чинного законодавства та Статуту:

- уповноважена на представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцем, а також з іншими об’єднаннями громадян;

- веде колективні переговори, від імені працівників укладає колективний договір, через виборні органи профспілки – вносить пропозиції до галузевих та регіональних угод, контролює їх виконання;

- організує і здійснює громадський контроль за додержанням законодавства про працю і охорону праці, бере участь у розслідуванні нещасних випадків на виробництві і профзахворювань та робить свої висновки про них;

- пропонує заходи щодо соціального захисту членів Профспілки, які вивільняються внаслідок реорганізації або ліквідації закладу, здійснює контроль за виконанням законодавства про зайнятість;

- як представник застрахованих осіб бере участь в управлінні фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- представляє інтереси працівників в органах, що розглядають індивідуальні та колективні трудові спори, в судах;

- бере участь у створення умов для загальнодоступного користування членами профспілки спортивними та культурними закладами та їх участі у оздоровчих та культурно-масових і спортивних заходах.

6. Досвід роботи в консультативно-дорадчих органів: Згідно чинного трудового законодавства, профком, як виборний профспілковий орган в закладі:

1. є постійним представником найманих працівників в комісії з формування і виконання колективного договору; його представники через відповідні виборні органи профспілки – укладають і запроваджують норми галузевих і територіальних угод;

2. представляє інтереси працівників у відносинах з роботодавцем і приймає рішення та вносить пропозиції з вищезазначених питань, що входять до його компетенції;

3. бере участь в комісіях з управління соціальним страхуванням, у формуванні та витратах коштів на оздоровлення працівників і членів їх сімей, культурно-масову та спортивну роботу;

4. взаємодіє з адміністрацією закладу щодо роз’яснення колективних та індивідуальних трудових спорів (конфліктів), тощо.

7. Проведена робота у 2009-2010 роках: Пріоритетним напрямком у роботі профспілкового комітету дитячої поліклініки №3 є вирішення невідкладних проблем працівників закладу, регулювання соціально-трудових відносин через колективні переговори, укладення і контроль виконання колективного договору.

За звітний період відбулося 24 засідань профкому, де були розглянуті такі питання: охорона праці, захворюваність медичних працівників, підвищення кваліфікації співпрацівників, нарахування та виплати заробітної плати, питання трудової дисципліни, культурно-масової роботи, аналіз діяльності поліклініки, виконання пунктів колективного договору. У 2010 році заробітна плата у закладі піднімалася 4 рази. Порушень строків виплати заробітної плати не було.

Відповідно відрахованим адміністрацією профспілковому комітету коштів (0,3% фонду оплати труда) у закладі здійснювалась культурно-масова, фізкультурна і оздоровча робота.

У закладі на паритетних засадах забезпечується робота комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування. Порушень по строках виплати допомоги при наявності страхового випадку у 2009-2010 роках не було.

Виконується розділ колдоговору «Трудові відносини». Залучення працівників до роботи у вихідні дні й надурочно здійснювалися відповідно до чинного законодавства. Відпустки надавались згідно затверджених графіків. Всі звільнення працівників з ініціативи адміністрації розглядалися на засіданнях профспілкового комітету, робилося все можливе для збереження трудового колективу.

 Голова первинної організації профспілки   Наумова Н.Б.

ІНФОРМАЦІЯ

про результати діяльності первинної профспілкової організації комунальної установи «Центральна клінічна лікарня № 4 Заводського району»
Назва організації: Комунальна установа «Центральна клінічна лікарня № 4 Заводського ра­йону».

Скорочена назва організації: КУ ЦКЛ № 4 Заводського району

Дані про легалізацію організації: Первина організація профспілки КУ «Центральна клінічна лікарня № 4 Заводського району» є організаційною ланкою Профспілки працівників охорони здоров'я України, яка зареєстрова­на Міністерством юстиції України 28 лютого 2000р. свідоцтво № 1341.

Згідно ст. 16 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гара­нтії діяльності», на підставі Статуту Всеукраїнської профспілки, Первина ор­ганізація профспілки КУ «Центральна клінічна лікарня № 4 Заводського ра­йону» в особі профспілкового комітету набула статусу юридичної особи (лист Заводського районного управління юстиції № 113 від 24.03.2000 року).

Адреса: м. Запоріжжя, вул.. Соціалістична 6.1 тел../факс:222-46-56, e-meil: p1b4zav@mail.ru.

Мета та напрями діяльності: Первинна організація профспілки КУ «Центральна клінічна лікарня № 4 Заводського району», як організаційна ланка Всеукраїнської профспілки, згідно чинного законодавства та Статуту:

уповноважена на представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцем, а також з іншими об'єднаннями громадян;

веде колективні переговори, від імені працівників укладає колективний до­говір, через виборні органи профспілки - вносить пропозиції до галузевих та регіональних угод, контролює їх виконання;

організує і здійснює громадський контроль за додержанням законодавства про працю і охорону праці, бере участь у розслідуванні нещасних випадків на виробництві і профзахворювань та робить свої висновки про них;

пропонує заходи щодо соціального захисту членів Профспілки, які вивіль­няються внаслідок реорганізації або ліквідації закладу, здійснює контроль за виконанням законодавства про зайнятість;

як представник застрахованих осіб бере участь в управлінні фондами зага­льнообов'язкового державного соціального страхування;

представляє інтереси працівників в органах, що розглядають індивідуальні та колективні трудові спори, в судах;

бере участь у створення умов для загальнодоступного користування члена­ми профспілки спортивними та культурними закладами та їх участі у оздоро­вчих та культурно-масових і спортивних заходах.

6. Досвід роботи в консультативно-дорадчих органів: Згідно чинного трудового законодавства, профком, як виборний профспілковий орган в закладі:

1. є постійним представником найманих працівників в комісії з формування і виконання колективного договору; його представники через відповідні вибо­рні органи профспілки - укладають і запроваджують норми галузевих і тери­торіальних угод;

представляє інтереси працівників у відносинах з роботодавцем і приймає рішення та вносить пропозиції з вищезазначених питань, що входять до його компетенції;

бере участь в комісіях з управління соціальним страхуванням, у форму­ванні та витратах коштів на оздоровлення працівників і членів їх сімей, куль­турно-масову та спортивну роботу;

взаємодіє з адміністрацією закладу щодо роз'яснення колективних та інди­відуальних трудових спорів (конфліктів), тощо.

7. Проведена робота у 2009-2010 роках: Пріоритетним напрямком у роботі профспілкового комітету КУ ЦКЛ № 4 Заводського району є вирішення не­відкладних проблем працівників закладу, регулювання соціально-трудових відносин через колективні переговори, укладення і контроль виконання коле­ктивного договору.

За звітний період відбулося 24 засідань профкому, де були розглянуті такі питання (надання щорічних, додатково оплачуваних відпусток, матеріа­льної допомоги членам профспілки на лікування, матеріальної допомоги не­працюючим ветеранам праці, організація та проведення святкових заходів до новорічних свят, міжнародного жіночого дня, дня медичного працівника, уз­годження питань стимулюючих доплат праці, оздоровлення дітей медичних працівників лікарні у оздоровчому дитячому таборі «Волна»). У 2010 році заробітна плата у закладі піднімалася 4 рази. Порушень строків виплати за­робітної плати не було.

Відповідно відрахованим адміністрацією профспілковому комітету ко­штів (0,3% фонду оплати труда) у закладі здійснювалась культурно-масова, фізкультурна і оздоровча робота.

У закладі на паритетних засадах забезпечується робота комісії із зага­льнообов'язкового державного соціального страхування. Порушень по стро­ках виплати допомоги при наявності страхового випадку у 2009-2010 роках не було.

Виконується розділ колдоговору «Трудові відносини». Залучення пра­цівників до роботи у вихідні дні й надурочно здійснювалися відповідно до чинного законодавства. Відпустки надавались згідно затверджених графіків. Всі звільнення працівників з ініціативи адміністрації розглядалися на засі­даннях профспілкового комітету, робилося все можливе для збереження тру­дового колективу.
Голова первинної

організації профспілки Т.Я. Матвієнко



Інформація

про результати діяльності Запорізької міської громадської організації «Відкрите суспільство»
Запорізька міська громадська організація «Відкрите суспільство»

ЗМГО «Відкрите суспільство»

14.02.2008р. № 11031020000022286

69063, м. Запоріжжя, вул. Горького б. 57, кв. 48

Метою діяльності Організації – є захист законних соціальних,

економічних, культурних та інших спільних інтересів членів Організації. ЗМГО «Відкрите суспільство» сприяє створенню у суспільстві атмосфери для вільного розвитку духовності, перегляду існуючого ставлення до інтелектуального потенціалу суспільства і інтелектуальної власності.

Разом з ЗМГО „Правова країна” займались спільними проектами щодо

захисту прав засуджених осіб. В рамках цих проектів проведені соціологічні дослідження серед осіб, які відбувають покарання за скоєні злочини в місцях позбавлення волі.

За результатами соціологічних досліджень видані для засуджених осіб рекомендації з таких питань:

- розірвання шлюбу;

- укладання нового шлюбу;

- захист майнових прав, права власності на житло тощо.

Надавалась практична правова допомога окремим засудженим особам.

Зокрема, справи деяких засуджених по розірванню шлюбу та неможливості укладення нового доведенні до Європейського суду з прав людини. У тому числі, завдяки цій праці були внесені відповідні зміни до Сімейного кодексу, чим були усунені пробіли у законодавстві стосовно розірвання шлюбу засудженими.

Також під час виборів проводилась роз’яснювальна робота серед засуджених з норм виборчого законодавства. Був виданий посібник та розповсюджений серед цільової аудиторії для забезпечення проведення демократичних, вільних та чесних виборів у місцях позбавлення волі.

Також, разом з ЗМГО «Правова країна» були розроблені проекти туристичних програм, прокладені туристичні маршрути до історичних пам’яток Запорізької області.

Створена база для функціонування юридичної клініки на базі ЗНУ.

Проводились щотижневі безкоштовні юридичні консультації соціально незахищених верств населення.


Президент

ЗМГО «ВІДКРИТЕ СУСПІЛЬСТВО» Н.Є. Волкова



Каталог: test -> data -> file
test -> Характерологический опросник
test -> Методические указания для подготовки к входному компьютерному тестированию по возрастной и педагогической психологии для специальности 1-01 01 02 Дошкольное образование
test -> Заполните этот бесплатный оксфордский тест способностей
test -> Оценка работы персонала
test -> Программа: maintest 4 Версия 6 5 (С) 1992-2011 hr-лаборатория "Гуманитарные Технологии"
test -> Методические указания к входному тестированию по дисциплине «История психологии» для студентов 1 курса, заочной формы получения образования
test -> Лекции Определение конфликта. Типология конфликтов Определение конфликта. Конфликт и противоречие
test -> Тип личности по Тигеру (основа Майерс-Бриггс)
file -> Рішення мiської ради № Перелік питань


Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9




База данных защищена авторским правом ©dogmon.org 2022
обратиться к администрации

    Главная страница